Biura do wynajęcia

Wynajem biura to strategiczna decyzja, która ma ogromny wpływa na rozwój firmy. Lokalizacja, warunki, czy dogodność dojazdu to tylko szczyt góry lodowej wymagań, które musi spełnić wybrany lokal. Wystarczy dodać do tego zapewnienie odpowiedniego standardu oraz zachowanie bezpieczeństwa przy zawieraniu umowy i jawi się przed nami obraz bardzo stresującego przedsięwzięcia. 

 

Jednak szukając biura do wynajęcia w Krakowie istnieje szansa na zaoszczędzenie sobie niektórych wrażeń. Wystarczy postawić na firmę z wieloletnim doświadczeniem, która specjalizuje się w wynajmie powierzchni biurowych. Taką firmą jest właśnie Herbewo.

 

O nas

Firma z prawie stuletnim doświadczeniem zajmująca się wynajmem powierzchni, poczynając od nowoczesnych wieżowców aż po zabytkowe kamienice. Gwarantujemy wysoki standard oraz dopasowanie lokalu do potrzeb najemcy 

 

Nasze budynki w Krakowie 

Biuro z ogródkiem w przyrynkowej kamienicy? A może wielkopowierzchniowy ceglany budynek? Chcąc wynająć biuro w jednej z kluczowych dzielnic Krakowa z pewnością znajdziesz tutaj to, które najlepiej wpasowuje się w charakter Twojej działalności.

 

 

Zabytkowy budynek o eleganckiej fasadzie zwany „Pałacem Popielów” szczycący się świetną lokalizacją: bliskość zieleni w postaci Plant oraz węzła komunikacyjnego, którym jest Dworzec PKP.  

W kamienicy znajduje się winda, a większość lokali jest wyposażona w klimatyzację. Dodatkowo posiada parking (samochodowy i rowerowy) oraz ochronę.

Taras widokowy na piątym piętrze oraz dziedziniec z oryginalnym ceglanym murem i zadbaną zielenią to idealne miejsce odpoczynku dla pracowników.

 

Biuro do wynajęcia w ścisłym centrum. Na parterze zabytkowej, lecz zmodernizowanej kamienicy znajdują się lokale handlowo-usługowe z bezpośrednim wejściem z ulicy, na piętrach – nowoczesne a zarazem klimatyczne powierzchnie biurowe. Powierzchnia 2000m2

Obiekt wyróżnia wspaniały ogród – ponad 400m2pełne drzew,krzewów i kwiatów kwitnących.

 

Część Centrum Biurowego Herbewo. Nowoczesność i prosta forma dopełnione najwyższym standardem zapewniający komfort pracy. Jak wszystkie nasze biura na wynajem, zlokalizowane jest przy głównych szlakach komunikacyjnych: trasa Kraków-Zakopane, 10km od lotniska Balice.

Ponad 3400m2 klimatyzowanej powierzchni w standardzie A chronionej całą dobę, zwieńczone udogodnieniami typu siłownia czy restauracja to idealne miejsce na rozwój Twojej firmy.

 

 

Biuro do wynajęcia znajdujące się na jednej z bardziej znanych ulic w Krakowie. W budynku znajduje się również lokal handlowo-usługowy. Oprócz siedmiu kondygnacji wypełnionych biurami,salą konferencyjną oraz udogodnieniami (siłownia, basen, restauracja) na dachu budynku zaprojektowano i urządzono unikatowe, trzypoziomowe, zielone tarasy (ponad 400 m2), ozdobione kompozycjami roślin trwałych i sezonowych.

Duża powierzchnia (4643 m2) daje możliwość rozwoju biznesu,a całodobowa ochrona gwarantuje bezpieczeństwo zarówno firmy, jak i pracowników.

 

Najemco

Jeśli zainteresowały Cię przedstawione tu lokale, to zapraszamy do kontaktu, a jeśli dalej szukasz idealnej akomodacji – zapoznaj się z resztą naszej oferty. 

Biuro do wynajęcia, z gwarancją profesjonalizmu i dopasowaniem do potrzeb klienta? Herbewo obsługuje krakowskich przedsiębiorców od 1924r.

Zostań jednym z nich!