Małe kroczki prowadzą do odległych celów

Jeżeli chcecie odnieść sukces w jakimś działaniu (w prowadzeniu własnego biznesu, nauczeniu się nowego języka, przejechaniu 100km na rowerze, etc.) powinniście zacząć od jednego małego kroczku…tmp_man-1675685__1802065218431

Tym kroczkiem może być zrobienie planu osiągania sukcesu, ale może też być przeglądnięcie internetu w poszukiwaniu innych osób, które chciały w przeszłości odnieść podobny do Waszego sukces. I jak uda się Wam wykonać ten kroczek, możecie pomyśleć o kolejnym.

To te małe kroczki zaprowadzą Was do Waszego upragnionego sukcesu. Nie da się bowiem w jeden wieczór nauczyć gry aktorskiej czy precyzyjnego rysunku technicznego. Dzień za dniem, kroczek za kroczkiem będziecie się jednak przybliżać do wyznaczonego celu, jeżeli tylko o tych kroczkach nie zapomnicie.

Pamiętajcie więc, cokolwiek planujecie osiągnąć – przemyślcie jakie kroczki będziecie musieli wykonać, aby zrealizować swój plan, osiągnąć swój wymarzony sukces.

W przypadku kiedy nie uda się Wam zrealizować danego kroczku, który zaplanujecie, macie też możliwość szybkiej reakcji i wprowadzenia zmiany do planu. Gdy macie zaplanowane tylko duże kroki i nie zrealizujecie dużego kroku, sytuacja będzie dużo trudniejsza.

Tak więc – kroczek za kroczkiem…